רעיונות שיפוץ אמבטיה

Place H2 Here

Place H3 Here

חדר האמבטיה יכול להיות מקום מפלט מעוצב ומפנק, בו אנחנו נרגעים מחוויות היום וחווים רגעים של שלווה ופינוק. אם אתם עומדים בפני שיפוץ אמבטיה, ומחפשים רעיונות לשיפוץ אמבטיה, הגעתם למקום הנכון. ריכזנו לכם כאן כמה רעיונות שצברנו לאורך השנים בעבודתנו. אנחנו בחברת אומגה שיפוצים וצבע מתמחים בשיפוץ חדרי רחצה ומבצעים שיפוצי אמבטיה מכל הסוגים, בין אם בבתים פרטיים ובין אם בצימרים או בתי מלון. הניסיון שלנו לאורך שנים בשיפוץ אמבטיה מבטיח לכם שגם עבורכם נוכל לתכנן ולבצע שיפוץ אמבטיה אשר ייצור עבורכם את חדר הרחצה המושלם.

שיפוץ אמבטיה בסגנון מודרני

שיפוץ אמבטיה בסגנון מודרני – ריצוףכשאנחנו חושבים על שיפוץ אמבטיה, הדבר הראשון שאנחנו שואלים הוא מהי האווירה שנרצה בחדר האמבטיה שלנו. הקו העיצובי שנבחר בשיפוץ אמבטיה יהיה בהתאם לאווירה המבוקשת. ולכן, אם תרצו אוירה מודרנית, זה ישפיע הן על החומרים שנבחר לשיפוץ האמבטיה והן על עיצוב החלל. שיפוץ אמבטיה בסגנון מודרני יעשה שימוש בפלטת צבעים קרירה ועם דגש על הצבע הלבן, נקיון גרפי ואלגנטיות.  נשים דגש על עיצוב נקי ללא תוספות מיוחדות, דגש על פונקציונליות ומשטחים רחבים בקווים נקיים.

שיפוץ אמבטיה בסגנון מודרני – ריצוף

כשחושבים על הריצוף בחדר רחצה בסגנון מודרני, אתם יכולים לבחור באריחי גרניט פורצלן אשר הינם עמידים לאורך שנים ודורשים תחזוקה מינימאלית. אתם יכולים לבחור גם באופציה אחרת, חדשה ומרעננת, שקנתה לה פופולאריות רבה בשנים האחרונות והיא רצפת בטון מוחלק. רצפה שכזאת תעניק מראה מודרני לחדר הרחצה שלכם, היא קלה לניקוי ותחזוקה ועוד יתרון משמעותי הוא שהיישום שלה הוא מהיר יותר מאשר שיטות ריצוף אחרות, והעלות שלה אינה גבוהה משיטות ריצוף אחרות ולעתים קרובות אפילו נמוכה יותר.