עיצובים בגבס

עיצובים בגבס הוא שם כללי לעולם ומלואו של יצירות בגבס מסוגים שונים.

בין אם אתם זקוקים לבניית קירות פנימיים מגבס, עיצוב נישות בגבס, הנמכת תקרות או בניית מזנונים וריהוט מגבס, אנחנו בחברת "אומגה שיפוצים וצבע" נוכל לתכנן ולהוציא לפועל את כל העיצובים בגבס שתוכלו לחשוב עליהם.

עיצובים בגבס – קירות גבס, הנמכת תקרות וקרניזים

כשמדברים על שימושים שונים לגבס בתוך הבית, מדברים בראש ובראשונה על בניית קירות גבס. קירות גבס בנויים משני לוחות מקבילים המונחים בניצב לרצפה. הם נתמכים ומחוברים ביניהם בעזרת ניצבי פח ייעודיים לעבודה בגבס. את החלל ביניהם ניתן למלא בצמר סלעים, וכך להשיג בידוד תרמי ואקוסטי, או להשאיר ריק.  את החלק התחתון של הקיר חשבו לחפות בפאנל על מנת להגן עליו מפני מים הניתזים בשעת שטיפת הרצפות בבית.  בדרך כלל כשאנחנו מבצעים עיצובים בגבס אנחנו עושים שימוש בשלושה סוגים בסיסיים של פלטות גבס. פלטות גבס רגילות בצבע בז', פלטות צבע עמידות לאש בצבע ורוד, ופלטות גבס עמידות בפני רטיבות, בצבע ירוק. פלטות אלה מיועדות לחדרי רחצה ולמטבחים, אך לא לקירות חוץ.

עיצובים בגבס מאפשרים לבצע הנמכת תקרות. הנמכת תקרה בגבס זהו עסק למקצוענים ולכן חשוב שתבחרו איש מקצוע אשר יוכל לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. הנמכות תקרה בגבס מיועדות לנוי ולעיצוב וכן להסתרת מערכות מיזוג מיני מרכזי. כשמבצעים הנמכת תקרה לצורך מערכת מיזוג, חשוב לתת את הדעת לעניין הטיפול ותחזוקת מערכת המיזוג. נתקלנו יותר מדי פעמים בהנמכות תקרה למיזוג אשר לא לקחו בחשבון את הצורך שעולה מדי פעם לפתוח את ההנמכה ולטפל במזגן. בכל פעם שאנחנו מתכננים ומבצעים הנמכת תקרה בגבס אנחנו לוקחים בחשבון גם את האלמנט הזה.

עיצובים בגבס מאפשרים לכם לעצב קרניזים לצרכים דקורטיביים. ניתן לשלב קרניזי גבס (אשר נקראים גם "פרופילים דקורטיביים") עם תאורה, וכך לעצב גופי תאורה ייחודיים לבית שלכם. קרניזים יכולים להסתיר את כל הצנרת והחיווטים השונים בבית. הם מגיעים במגוון של צורות, וניתן לקנות קרניזים מוכנים או לעצב קרניזים כיד הדמיון הטובה עליכם.

עיצובים בגבס – ריהוט

עיצובים בגבס

עיצובים בגבס

עבודות גבס - נישות

עבודות גבס – נישות

עבודות גבס בסלון

עבודות גבס בסלון

אחד מהתחומים שאנחנו אוהבים במיוחד בתחום העיצובים בגבס הוא בניה של נישות. עיצובים בגבס מאפשרים לכם לבנות קירות גבס עם נישות מובנות. מה דעתכם למשל על קיר גבס עם נישות מובנות במטבח, בו תוכלו להציג את ספרי הבישול שלכם, חפצי נוי שונים, קערות של פירות וירקות, כוסות צבעוניות אשר מוסיפות חיות וצבע למטבח, וכן הלאה? או שאולי תרצו להקדיש קיר שלם בסלון לספריה מעוצבת על ידי נישות גבס? אין הרבה מראות מרשימים יותר מאשר ספריה גדולה המציגה את כל ספרי הבית דווקא בסלון. ספריה כזאת משדרת מסר של בית אשר תושביו מעריכים ספרים, יודעים ואוהבים לקרוא ואוהבים להיות מוקפים בספרים שלהם בכל היום.

עיצובים בגבס מאפשרים לכם גם לעצב ולבנות רהיטים בדיוק לפי הטעם והצרכים שלכם. ניתן לעצב מזנונים, נישות לפלזמה, ואפילו מיטות.  בסלון תוכלו לעצב מזנון טלוויזיה עם חלוקה פנימית שתיתן מקום לכל הממירים, הרסיברים, מכשירי ה DVD  ואפילו הרמקולים של מערכת הקולנוע הביתית שלכם, וגם יסתירו את כל החיווטים שאנחנו רואים בדרך כלל מסביב לאזור הטלוויזיה ופוגעים בעיצוב הנקי. על מיטה בנויה מגבס חשבתם כבר? בחדר הילדים ניתן לעצב מיטות עם מקומות אחסון ייעודיים אשר חוסכים לכם מקום ובלגן. בחדר השינה שלכם ניתן לעצב מיטה זוגית עם מקומות אחסון, נישות, מדפים ותאורה, שתהווה את מרכז החדר, ולעולם לא תראו בשום בית מיטה אשר דומה לשלכם.