מזנונים מגבס

מחפשים מזנונים מגבס? לא יודעים איך לעצב אותו? הגעתם למקום הנכון

בניה של מזנונים מגבס היא עבודה מדויקת שבה רמת הגימור חשובה ביותר ולכן צריך לעבוד עם חברה שמכירה את התחום היטב ומכירה את כל פתרונות הגבס הקיימים הן עיצוביים והן קונסטרקטיבים. אנחנו באומגה צבעים תמיד עם היד על הדופק לחידושים והמצאות בתחום הגבס ובכלל  בתחום השיפוצים. אנחנו מבצעים וביצענו בנייה של מזנונים מגבס עבור לקוחות פרטיים , משרדים ובתי עסק מגוונים הדורשים עבודה ללא פשרות ועיצובים שונים ומשונים. מזנון מגבס הוא שם כולל להמון אפשרויות הקיימות בתחום – החל ממדף פשוט להנחת ספרים ועד לכונניות עם ריבוי מדפים ,נישות , צורות עגולות , משולשים והסתרת כבלים .

דוגמא קלאסית למזנון מגבס מעוצב היטב היא מזנון המכיל בתוכו את כל מערכת הקולנוע הביתית ואפילו הטלוויזיה מושקעת בתוכו וכל מה שאתם רואים זה קיר אבל מה שמסתתר מאחוריו זה תכנון רב שיוצר מצב שבו לא תצטרכו לראות שום חלק שאתם לא רוצים. מחיר מזנון גבס פשוט מתחיל באזור ה1500 ש" ויכול להגיע לאן שרק תרצו , הכל תלוי ברמת העיצוב והתחכום שתרצו . ניתן לשלב מנוע בתוך מזנונים מגבס שיסיט קיר הצידה והמקרן הביתי שלכם ייחשף . ניתן להצפין תאורות שבלחיצת כפתור יצאו מתוך המזנון וישנו את האווירה בבית.

לא חסרים רעיונות בתחום , כל מה שצריך זה את בעל המקצוע האמין ביותר והמקצועי ביותר. אנחנו באומגה צבעים נותנים שירות ללא פשרות ומבקשים תשלום רק לאחר גמר העבודה כשאתם מרוצים לחלוטין מעבודותינו. אתם מוזמנים ליצור קשר לייעוץ ללא עלות.

מזנונים מגבס הם אומנות של ממש – לבנות קיר גבס זה דבר פשוט , אין יותר מידי איפה לטעות פשוט בונים קיר ישר וחלק והכל בסדר לעומת זאת מזנונים מגבס הם רהיט של ממש ועיצובם לוקח זמן , חשיבה וידיים טובות, בעלי במקצוע שאנחנו מעסיקים הם מהוותיקים בתחום עם 20 שנה ניסיון לפחות וחשיבה יצירתית ולכן אנחנו מסוגלים לתת מענה לכל סוג של עבודת גבס. חברתינו מבצעת עבודות גבס מכל הסוגים בכל רחבי הארץ ( טוב לא נגזים לאילת לא נגיע).

איך זה עובד? איך מחליטים על עיצוב המזנון וגודלו?

לפני שאתם יוצרים קשר עם בעל המקצוע עליכם לעשות חושבים ולהבין מה בדיוק אתם רוצים ולשם כך עליכם לערוך רשימה של כל האלמנטים שתירצו לשלב בתוך מזנון הגבס.

מתחילים לרשום – טלוויזיה , רמקולים וכמות הרמקולים. DVD , מגבר , אם יש סאב וופר אולי כדאי לחשוב להכין לו תא נמוך. ספרים כמה יש? , כל מיני אביזרים שתצטרכו לאחסן ולפי כל זה החליטו על כמות המדפים.  אולי תרצו כמה ספוטים שיאירו את הספרים? או את החדר עצמו קחו הכל בחשבון והתקשרו אלינו 073-7969748

את עיצוב המזנון אני ממליץ להתייעץ עם הקבלן שיבצע את העבודה( אני מקווה שאיתנו J ) . לקבלן שיש ניסיון רב בתחום יהיו רעיונות רבים ומגוונים עבורכם אף יותר ממעצבת הפנים שלכם המידה ויש לכם כזו. את המזנון יש לתכנן בצורה כזו שהוא ישתלב בצורה הכי נעימה לשאר הסלון. בגדול רוב המזנונים מגבס הם מזנונים שאינם מגיעים עד הרצפה , הם תלויים על הקיר ולכן חוסכים במקום , ולא נפגעים כששוטפים את הבית.

בהצלחה בשדרוג הסלון שלכם.

זכרו כי עבודות גבס בסלון ומזנונים מגבס בפרט יכולים לשנות את פני הבית בצורה משמעותית מאד ובהשקעה נמוכה יחסית.