הנמכת תקרה

מחפשים דרך נוחה להעביר צנרת על התקרה? מחפשים פתרונות לשדרוג סלון הבית?

ישנם אפשרויות רבות לשדרוג הבית בעלות יחסית זולה והנמכת תקרה היא אחת מהן. בהנמכת תקרה אנחנו מרוויחים אפשרויות רבות ומגוונות – ניתן ליצור חווית תאורה מרהיבה לבית ע"י השקעת ספוטים מתכווננים או לא , ניתן להעביר חיווט של כל דבר שתחפצו בו למשל ניתן להכניס רמקולים מובנים בתוך התקרה וחיווט מלא של מערכת הקולנוע הביתית שלכם. ישנם אפשרויות מודרניות להשקעת מקרן בתוך התקרה וע"י לחיצת כפתור לשלוף את המקרן החוצה וכך המקרן אינו נראה לעין כשלא רואים סרט.

רבים מלקוחותינו עושים הנמכת תקרה כדי להעביר בה תעלות למזגן מפוצל ועל הדרך כבר מייצרים תקרה דקורטיבית עם אפשרויות רבות של תאורה , מקרנים ועוד…

שלב א' בהנמכת תקרה הוא פגישה עם הלקוח לברר את רצונותיו ולהציע רעיונות שאנחנו מכירים היטב, הנמכת התקרה היא תחום מתחדש כל הזמן וישנם פתרונות רבים הצצים כל הזמן ולכן אנחנו תמיד עם היד על הדופק להכיר את כל החידושים בתחום. אנשי עבודות הגבס שלנו הם בעלי מקצוע ותיקים עם ניסיון רב ויודעים לבצע עבודות גבס בכל סדר גודל ובכל צורה שהיא , צוות אנשי הגבס שלנו מבצע עבודות גבס לא רק בבתים פרטיים אלא במסעדות , משרדים וחברות היי-טק .

יתרונות עבודות גבס כמו הנמכת תקרה הם זריזות ההתקנה והעלות הזולה יחסית , הנמכת תקרה יכולה להיגמר תוך ימים ספורים ולעיתים אף תוך יום אחד וכך תוכלו לחזור לשגרת חייכם מהר .

עבודות גבס הם אומנות בפני עצמה וניתן לעצב את הגבס כרצוננו – דירוגים , נישות גבס ואפילו ניתן לייצר נישות מעוגלות ,בעצם כל רעיון העולה על הדעת ניתן ליישם בגבס.

קצת נתונים על אופן העבודה בעת הנמכת תקרה

הנמכת תקרה בדרך כלל מתבצעת ע"י פלטות גבס והרווח שהיא יוצרת בין הפלטה לתקרה הקיימת מאפשר לנו להעביר שם תעלות חשמל , תעלות של מיזוג אוויר , תאורות ועוד… בסוף התהליך לא יהיו יותר כבלים שמתרוצצים להם בתוך הבית , הכל יהיה מוסתר בתוך התקרה.

הנמכת תקרה דקורטיבית

הנמכת תקרה מסוג זה באה ליצור עיצוב חדשני ושונה מהקיים לבית , בעיצוב תקרות גבס אין סוף לאפשרויות ובשביל זה אנחנו כאן.

הנמכת תקרה בגלל הכרח

ברוב המקרים כמו שציינו קודם מבצעים הנמכת תקרה כי חייבים בעת התקנת מזגן מפוצל  ואכן רבים מלקוחותינו עושים זאת.

לכל מקום בבית יש את סוג הגבס המתאים לו ,, בחדרי אמבטיה שבהם יש סכנה לרטיבות משתמשים בגבס ירוק שעמיד במים. בסלון וחדרי השינה משתמשים בפלטות גבס רגילות. במטבח מומלץ להשתמש בפלטות גבס ורוד החסין אש. ובמידה ומבצעים עבודות גבס מחוץ לבית החשופות לשמש ולפגעי מזג האוויר משתמשים בפלטות צמנט בורד שהם לא עשויות מגבס אלא הם פלטות בטון.