עבודות גבס

מחפשים קבלן עבודות גבס ? הגעתם למקום הנכון

אנחנו ב-שיפוצים מומחים בכל הקשוב לעיצוב הבית בעזרת עבודות גבס, צבע ושליכט צבעוני. השילוב של צבע וגבס יכול לשנות לחלוטין את פני הבית שלכם . ניתן לשלב גבס עם צבע או שליכט צבעוני , זכוכית , עץ , ברזל ועוד…

עבודות גבס הם תחום ענק בשיפוצים ובעיקר כשמדובר על לבצע שינויים בבית וזאת בגלל היכולת לעשות דברים רבים עם גבס  , הגבס הוא פיתרון פרקטי וגם פיתרון עיצובי . עיצוב הבית בעזרת עבודות גבס מאפשר לנו לחשוב מחוץ לקופסא ולאפשר בנייה של כמעט כל דבר העולה על הדעת. למשל כשמחליטים לשנות את חלוקת החדרים בבית גבס הוא הפתרון היעיל ביותר , בעזרתו ניתן לחלק חדרים מחדש במהירות ובאיכות גבוהה. עם עבודות גבס תוכלו לעצב מחדש את הבית כרצונכם – החל מחלוקת קירות מחדש , נישות גבס לטלוויזיה , כונניות ספרים , בר מגבס, הנמכת תקרות להעברת תעלות מיזוג אוויר , נישות דקורטיביות בצורות שונות ומגוונות ועוד…

עבודות גבס מיוחדות

עיצוב בגבס

עיצוב בגבס

עבודות מסוג זה מתרכזות בעיקר בסלון הבית , הפתרונות שעולם הגבס מציע הם רבים – עמודי גבס עגולים ומעוצבים עם ספוטים , גימורים דקורטיבים לפינות . יתרון גדול בעבודות גבס הוא זמן עבודה קצר בלי הרבה בלאגן וכך תוכלו לחזור לשגרת חייכם במהרה.

בניית קירות מבלוקים ויציקות בטון זה דבר יקר מאד ולוקח זמן רב לביצוע , לכלוך רב נכנס לבית ויש סיכוי גבוה לנזקים לריצוף ולכן רבים היום החליטו לעבוד בבניה קלה – בניית קירות , תקרות בעבודות גבס. הגבס הוא חומר שקל מאד לעבוד איתו ולעצבו כרצוננו ולכן מעצבי פנים רבים עובדים עם גבס , כך הם יכולים להפוך את החזון שלכם למציאות בקלות רבה.

לפני שאתם מתחילים בבניה בגבס כדאי להכיר את החומרים הקיימים ולהבין היכן כדאי להשתמש בכל סוג של גבס. קבלן שיפוצים טוב מכיר היטב את כל פתרונות הגבס הקיימים ותמיד עם היד על הדופק לחידושים בתחום.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של פלטות גבס

  • גבס רגיל סטנדרטי(לבן) שאיתו בונים קירות פנים , הנמכות תקרה ונישות מסוגים רבים
  • פלטת גבס עמידה במים(ירוק) בפלטות מסוג זה נשתמש בחדרי אמבטיה ושירותים
  • פלטת גבס חסינת אש(ורוד) סוג זה של גבס מיועד לאזורים שהם יש סכנת התלקחות כמו מטבח הבית , למשל תקרה של מטבח תהיה בנויה לפחות בחלק שנמצא מעל הכיריים  מפלטות גבס ורוד. אם ישל לכם אח בבית ניתן לעטוף אותו ולעצב סביבו בגבס מסוג זה.

ישנו גם פתרון לקירות חוץ אך הוא אינו נכלל במשפחת הגבס אך בהחלט נחשב לעבודת גבס , קירות חוץ חשופים לפגעי מזג האוויר ולשם כך קיימת פלטת צמנט בורד שהיא פלטה הבנויה מבטון , היא חזקה מאד ועמידה בתנאי מזג אוויר קשים.

בסופו של דבר עבודות גבס הוא מונח מאד כללי להמון אפשרויות בנייה ולכן אתם זקוקים לבעל מקצוע שמכיר את התחום היטב ויודע לא רק לבצע את העבודה אלא גם לעזור לכם הלקוחות להבין מה הכי יעיל עבורכם ולעזור לכם לשאוב רעיונות רבים . אפשר לומר שבעל מקצוע ותיק בתחום הגבס הוא כמעט תחליף למעצבת פנים ( רק בתחום הגבס כמובן) . אנחנו באומגה צבעים עובדים בתחום עהעיצבו בגבס וצבע שנים רבות , פגשנו לקוחות רבים וביצענו עבודות שונות ומגוונות בכל חלקי הארץ , ניסיוננו מדבר בעד עצמו ורמת הגמר שלנו היא מהטובות בארץ. אתם מוזמנים לדבר עם לקוחות מרוצים מאזור מגוריכם ולצפות בגלרית עבודות הגבס שלנו.