שיפוץ דירה

החלטתם לשפץ את הבית, לבצע שיפוץ דירה?

א שיפוצים מבצעת שיפוצים מכל הסוגים החל משיפוץ חדר אמבטיה ועד שיפוץ דירה
כולל עם תכנית אדריכל , מעצבת פנים ומהנדס.

חברת שיפוצים

עבודותינו מדברות בעד עצמן וניתן לראות עבודות שביצענו בכל רחבי הארץ.

התחלנו כחברת צבע העוסקת בעבודות צבע מכל הסוגים ועם השנים התפתחנו לאט לאט דרך עבודות גבס , שיפוץ חדרי אמבטיה , שליכט צבעוני ועד לשיפוץ דירה קומפלט.

תוכלו להתרשם ולקבל רעיונות מהתמונות שמצורפות בתחתית הדף.

לפני שיפוץ דירה כדאי שתכירו את הדרך בה אנחנו פועלים

שלב 1: פגישת הכרות

דבר ראשון פגישת היכרות שבה נשמע מכם מה אתם מתכננים ונעלה יחדיו רעיונות, וניתן לכם רשימת ממליצים מאזורכם כדי שתוכלו לראות עבודות שלנו בעיניים שלכם.בפגישה זו תכירו על קצה המזלג את עולם השיפוצים ופתרונות מודרניים כמו ניאגרה סמויה , נישות גבס להסתרה של מכשירי חשמל ועוד…

שלב 2: תכנון השיפוץ

בשלב זה ניפגש בשנית ונעבור על התכנון של השיפוץ באופן כללי – איזה חלקים הולכים לעבור שיפוץ בבית ואיזה לא , תכנון כללי של השיפוץ- תכנון כללי של שיפוץ דירה הוא בעצם לבנות את החזון שלכם לגבי את היית רוצים שהבית יראה לאחר השיפוץ , לאחר שנגיע לחזון הכללי תתחיל עבודתו של האדריכל. במפגש זה יגיע אדריכל מטעמנו או מטעמכם ויחד נתכנן את השיפוץ.

שלב 3: הגשת תוכנית שיפוץ

זהו השלב שבו האדריכל יגיש לכם את תכנית שיפוץ הדירה וזהו השלב שבו נדון על כל הדברים הקטנים – איזה סוג אסלה תרצו, ג'קוזי או אמבטיה,  איזה צבע כל קיר בבית יקבל , תכנית החשמל ועוד המון דברים קטנים וגדולים , בסוף הגימור של הבית נמדד בדברים הקטנים ולכן יש לתת חשיבות רבה לכל סעיף שנפרט בפגישה. ברור לנו שבתום הפגישה לא תהיו סגורים על כל הדברים ובשלב זה נתחיל התכתבות במייל לגבי הרצונות שלכם ופתרונות שנוכל להציע לכם. בתום פגישה זו תדעו איך הבית הולך להראות לאחר השיפוץ.

שלב 4: ביצוע השיפוץ

בכל שלבי הביצוע נהיה בקשר צמוד עמכם ומניסיוננו לעיתים תוך כדי עבודה בעל הבית מעוניין לשנות דברים וזה לגיטימי לחלוטין ולכן בכל שלב ושלב אנחנו מדברים אתכם ובודקים אם תרצו שינויים . בסופו של דבר אנחנו רוצים שתהיו מרוצים הן מהתוצאה הסופית והן מהתהליך עצמו, אנחנו רוצים שתרגישו בנוח לפנות אלינו ולכן כדי שתהיו מרוצים אנחנו נעמוד בזמנים שנקבעו מראש כדי שתוכלו לתכנן את המשך הדרך בצורה יעילה, בנוסף וזהו דבר חשוב מאד וייחודי לנו . לאחר חצי שנה מתום השיפוץ נשלח אליכם הביתה את צוות "בדק בית" שלנו , צוות זה יגיע אליכם הביתה ויעבור אתכם על כל הדברים שדורשים תיקון אם יש כאלו . אפילו סדק קטן בקיר קטן בפינה שלא רואים אנחנו נתקן ללא עלות.

אצלנו נעשה הכל כדי שאתם תרגישו רגועים ותדעו שאתם בידיים טובות.

השם שלנו חשוב לנו מאד ולכן נעשה הכל כדי שבסוף השיפוץ תגידו "וואו איזה יופי של עבודה"

דבר אחד נבקש מכם וזהו סבלנות- בשיפוץ דירה צריך להבין שבמהלך השיפוץ הכל נראה בבלאגן ואי סדר ולאט לאט מתבהרת לה התמונה הסופית ולכן חכו לסוף השיפוץ ונעבור ביחד על כל הדברים שדורשים פיניש יותר טוב או שינוי קל